Eryaman Evden Eve Nakliyat

Batman Şehirler Arası Nakliyat
Batman Şehirler Arası Nakliyat
09/05/2019
Şırnak Şehirler arası Nakliyat
Şırnak Şehirler Arası Nakliyat
13/05/2019

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Ankara Eryaman nakliyat

Sektörün lider bir firması olan Eryaman evden eve nakliyat, evlerde, ofislerde ve benzeri alanlarda kullanılan eşyaları farklı adreslere götürmektedir. Bilindiği üzere, taşıma işlemleri sırasında pek çok yüke zarar verilmekte ve maddi kayıplar yaşanmaktadır. Bunun nedeni ise, uygulanan yanlış yöntemlerdir. Ancak Eryaman evden eve Taşımacılık firmamız her projede önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Bu sayede en ufak bir eşyanın zarar görmesi bile engellenmektedir. Bununa birlikte, müşteri temsilcilerimize ulaşan araç talepleri, maksimum 1 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve anlık olarak adreslere gidilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Ayrıca ağır yük, parça yük ve kurumsal taşımacılık noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır.

Taşıma Süreci Nasıl Tamamlanır?


Eryaman evden eve nakliye firmamızın ekipleri, işlem görmesi planlanan tüm eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Çıkan sonuçlara göre de, paketleme uygulamaları için kullanılan ambalajlar belirlemektedir. Zira firmamız gelişi güzel yapılan işlemlerden her zaman kaçınmaktadır. Örneğin yüklerin tonajına, fiziksel özelliklerine ve hassasiyet seviyelerine uygun olan araç modelleri ile taşınmaktadır.

• Paketleme Ve Taşıma

Eryaman Nakliyat

Firmamız, küçük, büyük hiç fark etmeksizin tüm yükleri birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri, en az 2 kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ardından tüm yükler, araçlara yüklenmekte ve mümkün mertebe araç içerisinde sabit durması sağlanmaktadır. Eryaman evden eve nakliyat firması olarak, eşyaların tamamen kontrollü bir şekilde işlem görmesi açısından hassas bir çalışma prensibi sergilemekteyiz.

• Montaj Desteği

Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, firmamız uzman ekipleri tarafından talep edilen yerlere monte edilmektedir. Montaj işlemleri sırasında ürünlerin zarar görmemesi ve yalama olmaması için de gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca dar ve girilmesi güç olan daireler için asansörlü taşımacılık desteği de sunulmaktadır.

Firmamızın Araçları


Eryaman evden eve nakliyat bünyesinde, tır, kamyon ve hafif ticari olmak üzere birçok araç modeli bulunmaktadır. Firmamızın tüm araçları günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu sayede taşıma işlemlerinin hem daha güvenli, hem de daha ekonomik bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca parça yükler için depolama alanı geniş olan tır modelleri tercih edilmekte. Ve tek bir seferde tüm eşyalar adreslere teslim edilmektedir.
Eryaman evden eve nakliye ücretlei, Ankara’nın tüm ilçelerine de araç desteği sunmaktadır.

eryaman nakliyat


Eryaman Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Birçok firma, hizmet bedelleri noktasında müşterini mağdur etmekte ve absürt rakamlar istemektedir. Ancak Eryaman Asansörlü nakliyat olarak, tüm hizmetlerimizi makul fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca farklı zaman dilimlerinde kampanya ve indirimler de yaparak, memnuniyet oranlarımızı yükseltmekteyiz. Sizde her türlü eşyanız için firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa bir süre içerisinde ekiplerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık araç talepleriniz için de, yine firmamızdan destek alabilirsiniz.

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Şehirler Arası Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
 by MERVE TÜRKOĞLU

eryaman asansörlü nakliyat ihtiyacıma anında yanıt verdiler ayrıca taşınma konusunda bir sorun yaşamadım

2 Comments

  1. […] hareket etmiş olduğundan dolayı eşyalarınızın konforunu da en üst seviyede tutacaktır. Nakliyat her ne kadar düzen isteyen bir işse firmanın da kendi içerisindeki düzenlemelerini buna göre […]

  2. […] andan sonlanıncaya kadar olan sürecin tamamında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Artvin Nakliyat Eşyalarınızı taşıma süreci öncesinde zarar verilmemesi adına gerekli olan paketleme ve […]

Bir yanıt yazın