Nakliyat Ambalajlama

EŞYA PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Evden eve taşımacılıkta güvenlik önemli bir konudur. Bunun içinde sürecin doğru bir şekilde planlanması ve oluşturulması gerekir. Güvenlik ve de riskten uzaklaşmak denildiğinde ise paketlenmesi ve ambalajlanma gelir. Çünkü doğru yapılan bir paketleme sayesinde eşyanın dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşın koruma altın alınması sağlanır. Firma olarak her zaman çözüm üreten bir yapıya sahip olduk bunun içinde hizmetlerimiz arasında yer alan paketleme de profesyonel bir çalışma yapılır. Malzemenin seçiminden tutun da nasıl kullanılacağına varıncaya kadar süreç tek bir elden takip edildiği içinde olası her türlü risk en aza indirilmiş olacaktır.

Paketleme işlemi sayesinde kırılma riski yüksek olan her türlü eşyalarınız muhafaza altına alınacaktır. Örneğin bir düşme, çarpma ve sürtünme gibi durumlarda kutu içerisindeki eşyalar hiçbir şekilde etkilenmez. Aynı hassasiyet ambalajlama işlemi içinde geçerlidir ve bu sayede eşyalar bir bütün halinde değerlendirilerek uygun taşıma sistemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Artık devir hız, güven ve kalite devri. Ve hangi sektör içerisinde olursanız olun müşterinize mutlaka memnuniyet ve güven hissini de vermek zorundasınız. Bizler de burada hassasiyetin farkında olduğumuzdan dolayı müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Paketleme işlemi için evinize gelen çalışanlarımız doğru malzemeler kullanarak uygun bir şekilde paketleme gerçekleştirir. Bardak ya da cam gibi eşyaların olduğu koli balonlu naylonlarla desteklenerek tam bir koruma sağlanmış olacaktır.

Paketleme Ambalajlamada Uzman Ekip

Firma olarak yalnızca asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliyat, ofis taşımacılığı konularında hizmet vermiyor size uzman bir ekip ile birlikte paketleme olanağı sağlıyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz halinde eksperlerimiz evinize gelerek eşyanın boyutundan tutunda hassasiyet derecesine kadar hepsini değerlendirecektir. Bu değerlendirme neticesinde eşyaya uygun olan malzemenin de taşıma anında getirilmesi sağlanır. Paketleme işlemi yapılırken aynı anda taşıma da sağlanacağı için zaman kaybetmeniz de önlenmiş olacaktır.

Nakliyat söz konusu olduğunda zamanlama ve süre önemli bir konudur. Firma olarak size hem hız hem de güvenli bir süreç sunuyoruz.

Bir yanıt yazın