Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Farklı bir eve ya da yeni bir eve kısa süreliğine taşınma ihtiyacınız oluşabilir. Ancak gittiğiniz ev ya da ofis şu andaki konumdan daha küçük olabilir bu durumda da eşyalarınızın bir bölümünü bırakarak taşınmak durumunda kalabilirsiniz. İşte bu durumda biz parça eşyalarınızı belirttiğiniz noktaya Parça eşya taşımacılığı yaparak taşıyabiliyoruz. İster şehir içi isterseniz şehirler arası Parça eşya taşımacılığı hizmetimizde parça eşya taşıma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmet özellikle bekar, yeni evli ve de eşyalarının tamamını başka bir şehre götürmek istemeyenlerin tercih ettiği bir yöntem. Bu sayede daha küçük bir eşya grubu da belirtilen şehre uygun olan güzergahtaki farklı eşyalarla taşınabiliyor.

Parça Eşya TaşımacılığıTaşımacılıkta en önemli konu bu hizmeti aldığınız firmanın kurumsal olmasıdır. Kurumsal yapıya sahip olan bir firma her zaman size destek olabileceği gibi aynı zamanda gerekli olan her türlü mesuliyeti de üstlenecektir. Biz firma olarak Parça eşya taşımacılığı konusuna önem verir ve eşyaların taşınma süreci içerisinde hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlarız.

Eşyalarınızın çoklu ya da parça olması bizim için fark etmez bizim işimiz teslim edilen eşyaları en güvenli şekilde varış adresine ulaştırmaktır. Firmamızın köklü bir geçmişi olması bu sektör içerisinde de liderliğini kanıtlamıştır. Bizimle internet ya da referanslarla iletişime geçen her müşterimizi aynı özveriyle değerlendirir ve üst kalitede hizmet sunarız.

Parça Eşya

Parça eşya ya da evden eve nakliyat konularında paketleme önemli bir konudur. Özellikle parça eşyanız değerliyse bu durumda daha hassas davranılarak gerekirse tek bir bölmede nakledilmesi sağlanır. Parça ya da evden eve veya ofis taşımacılığı bu hizmetleri sunarken önemli konu firmanın araçlarının konforudur. Bir firma ne kadar kaliteliyim dese de araçları yeni ve bakımlı değilse onun güvenirliğinden şüphe etmek gerekir. Firma olarak bizler düzenli bir şekilde araçlarımızın bakımlarını yaptırarak yeni model olmasına özen gösteririz. Aynı durum asansörümüz içinde geçerlidir. Asansörümüz portatif olmakla birlikte kolay kuruluma sahiptir ve kısa bir süre içerisinde kurularak eşyanın indirilmesi ve bindirilmesi sağlanmış olur.

Uzman ve deneyimli ellerin taşıyacağı parça eşyanızın belirttiğiniz adresten alıyor ve belirttiğiniz noktaya taşıyoruz.

2 Comments

  1. Burak dedi ki:

    Koltuk takımı ve yemek takımı Ankaradan alınmıştır paketli sarılı haldedir bu urunleri tekirdağ’a getirme nakliye fiyatı ne kadar olur?

Bir yanıt yazın