Ankara Osmaniye Arası Nakliye Fiyatları

Ankara Muş Arası Nakliyat Fiyatları
17/10/2018
Ankara Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları
17/10/2018

Ankara Osmaniye Arası Nakliye Fiyatları

Ankara Osmaniye Arası Nakliye Fiyatları

 

Bize gelen müşterilerimiz, diğer firmalardan aldıkları yüksek Ankara Osmaniye Arası Nakliye Fiyatları konusunda şikayetlerde bulunmaktadır. Firmamız ise, Ankara’dan Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine olduğu gibi, Osmaniye’ye nakliye hizmetini de uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

 

Müşteri İle Sözleşme İmzalanması Süreci

 

Kaliteli evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyatlarla sunduğumuzu duyan müşterilerimizin, firmamızın kapısını çalması ile süreç başlamaktadır. Sonrasında müşteri ile şehirlerarası nakliyat süreci tüm detayları ile konuşulmaktadır. Nakliyenin yapılacağı tarih ve saatten, fiyata kadar birçok konu istişare edilmektedir. Fiyat belirlenirken; Ankara Osmaniye arası parça eşya taşıma hizmeti mi, yoksa evden eve nakliyat hizmeti mi istendiğine göre değişkenlik göstermektedir. Sonrasında tüm detayların resmiyete döküldüğü sözleşme imzalanmaktadır.Ankara Osmaniye Arası Nakliye Fiyatları

 

Müşterinin Eski Evinde Yapılacak İşlemler

 

Nakliye işi tüm detayların düşünülmesini ve aşama aşama uygulanmasını gerektiren bir süreçtir. Bunu tam anlamıyla uygulayan firmamız, öncelikle eşyaları ekspertiz hizmeti ile tespitini yaptırmaktadır. Sonrasında hassas paketleme ve mobilyaların sökülmesi yani demonte süreci başlamaktadır. Bu esnada eşyalara en ufak bir zarar gelmemesi için, son derece titiz davranılmaktadır. Bu işlemlerin tamamlanması ile mevcut asansörlü nakliyat altyapımız ile eşyalarınız hızlı şekilde nakliye aracına iletilmektedir. Asansör sistemi, hem hız hem de eşyaların sağlamlığının korunması için; son derece iyi bir metottur.

 

Nakliye Aracına Eşyaların Yerleştirilmesi

 

Firma personelimiz, yaklaşık 600 kilometrelik yol süresince eşyaların hareket etmeden sağlam şekilde ulaşması için; oldukça iyi bir istifleme yapmaktadır. İstifleme öncesi yapılan paketlemenin önemi de bu noktada ortaya çıkmaktadır. Çünkü iyi bir paketleme, kolay bir istifleme sürecini doğurur.

 

Ankara Osmaniye Arasındaki Taşıma Süreci

 

Kapalı kasaya sahip olan nakliye aracımız, eşyalarınızın güvenle ulaşması için Ankara Osmaniye şehirlerarası nakliyat süresince; uygun hız limitlerini uygulamaktadır. Ayrıca yol boyunca eşyalarınız sigorta kapsamında olduğundan kasa kesinlikle varışa kadar açılmamaktadır. Hızlı bir şekilde nakliye işlemini yapmak da mümkündür. Ancak işi hızlı bitirme duygusu ile hareket edilirse, güvenlik geri plana atılabilmektedir. Bizim için hız güvenlikten sonra gelmektedir.

 

Müşterinin Yeni Evinde Yapılacak İşlemler

 

Sözleşmede belirtilen saatte ve tarihte, personelimiz yeni evde hazır bulunmaktadır. Sonrasında asansörlü sistem ile eşyalarınız yeni eve dikkatli olarak taşınmaktadır. Paketlerin açılması ve montaj işlemlerinden sonra eşyalar yerleştirilmeye hazır olmaktadır. Ev sahibinin istekleri doğrultusunda eşyalar yerlerine yerleştirilmektedir. Firma personeli işlemleri tamamladıktan sonra, yeni bir şehre hizmet götürmek için yollara düşmektedir.

 

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Bir yanıt yazın