Ankara Konya Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Kırklareli Nakliyat Fiyatları
27/05/2018
Ankara Kütahya Arası Nakliyat Fiyatları
29/05/2018

Ankara Konya Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Konya Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası taşımacılık sektöründe Ankara Konya Arası Nakliyat Fiyatları köklü bir firma olarak. Bugüne kadar başarılı çalışmalar ortaya koymuş, müşterilerimizle dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürmüş bulunmaktayız. Evden eve nakliyat sektöründe ve Ankara Konya şehirlerarası nakliyat çalışmalarımızda değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetine başlamadan önce, bir evden eve nakliyat firmasının sunacağı hizmetler hakkında detaylı bilgiler aktarılmak da, müşterilerin alacağı hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

  Böylelikle firmanın kurumsallığı kanıtlanmış, yapacağı işler hakkında detaylı bilgi aktarılmış, evden eve nakliyat fiyatları hakkında soru işareti oluşmaması sağlanmış olacaktır. Bu anlayış çerçevesinde müşterilerimizle sürekli irtibat halinde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Son zamanlarda hızla büyüyen evden eve nakliye sektöründe teknolojiyi sürekli yakından takip eden firmamız. Özellikle asansörlü eşya taşıma tekniklerini en iyi şekilde kullanmak da müşterilerin eşyalarını güvenli bir şekilde araçlara yüklemekte ve boşaltmaktadır.

Denetim Altında Nakliyat

  Ankara Konya Arası Nakliyat FiyatlarıŞehirlerarası nakliyat sektöründe ve Ankara Konya arası nakliye faaliyeti gösteren evden eve nakliyat firmalarının sahip olması gereken yetki ve yeterlilik belgelerini en iyi şekilde hak etmiş durumda olan firmamız, taşıma hizmetine başlamadan önce müşterilerine gerekli belgeleri sunmakta ve bu konuda nakliye sözleşmesi yapılırken de gerekli resmi oluşumları ortaya çıkarmaktadır. Taşıma sırasında bütün işi taşıma elemanlarına veya paketleme elemanlarına bırakmayan firmamız. Firma yetkilileri tarafından taşıma paketleme İstifleme ve asansör faaliyetleri yakından takip edilmekte ve sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

  Eşyaların ilk muayene aşamasında sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmeti, eşya sigortalama işlemlerinde en önemli faktör olup, firmamızın önemli kişileri tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eşya sigortalama işleminde takip edilen yönetmelikler sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu poliçeler kapsamında gerçekleşmektedir.

Özenli Ve Titiz Nakliyat

  Eşya sigortalama işlemine özen göstermekte, kesinlikle sigortasız eşya taşımamaktayız. Bu kapsamda ele alınan eşya sigortalama değerleri. Doğal afetler, kaza, taşıma esnasında oluşabilecek hasarlar ve araç içerisinde sarsıntıdan dolayı ortaya çıkabilecek hasarların tamamı sigorta kapsamına alınmaktadır. Bunun yanında yangın, sel, su baskını, terör gibi olumsuzluklar da. Sigorta kapsamı içerisinde yer alıp eşyalar tamamı ile güvence altına alınmaktadır.

  Firmamızın kendine özgü olan paketleme ve ambalaj çalışmaları ile dikkat çeken ve özellikle ev eşyalarına ayrı bir özen gösteren bayan elemanlar çalıştırarak, eşyaların ambalajlama aşamasında farklılığımızı göstermekteyiz. Ankara Konya arası parça eşya taşıma ve Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken bu farklılık göz önünde bulundurmak da ve müşterilerine bu konuda mutabık olunmaktadır.

  Çalışmalar esnasında eşya sahiplerinin bizzat eşyaların başında olması ilk muayene, paketleme, sigortalama, taşınma, montaj ve de montaj işlemlerinde bizzat eşya sahiplerinin gözetiminde olması, müşteri memnuniyet seviyesini olumlu yönde etkileyecektir. Bu anlayış çerçevesinde tüm çalışmalarımızı Avrupa standartları boyutunda yürütmekteyiz. Ambar ve depolama hizmetlerinde eşyalarınız temiz rutubetsiz ve güvenli ortamlarda koruma altına almaktadır.

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Bir yanıt yazın