Ankara Tunceli Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Tokat Arası Nakliye Fiyatları
12/06/2018
Ankara Şanlıurfa Arası Nakliyat Fiyatları
14/06/2018

Ankara Tunceli Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Tunceli Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Tunceli arası nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyatlarla karşınızdayız. Şehirlerarası taşımacılık sektörünün köklü firmalarından olan evden eve nakliyat firmamız hızlı ve güvenli hizmet sunmanın yanında zamanında taşımacılık işlemlerini gerçekleştirerek hedeflerine gün geçtikçe daha kaliteli faaliyetler eklemektedir. Önemli ilkelerimizden olan hızlı ve güvenilir taşımacılık Ankara Tunceli şehirlerarası nakliyat işlemleri disiplinli çalışmalar sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda ortaya çıkarmış olduğumuz taşımacılık işlemleri Ankara ve ilçelerinde sunmuş olduğumuz en kaliteli hizmet topluluğunu oluşturmaktadır.

  Lojistik işlemlerinde özellikle Avrupa standartlarında geliştirilmiş olan yöntemler kullanılmakta müşterilerimizin eşyaları güvenli bir şekilde yeni yerine ulaştırılırken eşya sigortalama kapsamında firma garantisi son olarak nakliyesi yapılmaktadır. Firma kültürüyle personellerimiz kalitemizi en iyi şekilde yansıtan unsurlar olup paketleme, taşıma, işlemlerinde de kabiliyetlerini en iyi şekilde ortaya çıkarmaktadırlar.

Avrupa’dan İthal Ambalaj Malzemeleri ile Paketleme

Ankara Tunceli Arası Nakliyat Fiyatları

Kaliteli hizmet güler yüzlü müşterileri her zaman sunar

  Teslim almış olduğumuz ev eşyalarını profesyonel ekiplerimiz en iyi şekilde paketleme işlemine tabi tutmakta ithal ambalaj ürünleri ile muhafaza altına almaktadır. Son zamanlarda en sık kullandığımız paketleme malzemeleri olarak havalı naylon ambalaj malzemeleri Kraft kağıt ile kaplamaktadır. Bunun yanında kalın branda kullanımı konusunda yetenekli elemanlarımız mevcuttur. Paketleme sırasında bayan elemanlarımızın desteği alınarak. Özellikle mutfak eşyaları titizlikle toplanmakta ve kırılmalara ve çatlamalara karşı gerekli paketleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Koltuk takımları, beyaz eşyalar ve diğer ahşap mobilyalar en iyi şekilde paketleme işlemine tabi tutulurken bayan elemanların yönlendirmelerine özen gösterilmektedir. Bu konuda firmamızın farkındalık yaratması diğer firmalara örnek davranış olarak ortaya çıkmaktadır.

  Teknik donanımları en iyi şekilde olan eşya taşıma asansörleri yetenekli operatörler tarafından kullanılmaktadır. Eşyalar güvenli bir şekilde Ankara Tunceli arası nakliye sırasında araçlara yüklenmekte ve araçlardan boşaltma işlemine tabi tutulmaktadır. Özellikle firmamıza ait eşya asansörleri teknik açıdan sürekli geliştirilen. Periyodik muayeneleri ve kontrolleri sürekli teknik ekipler tarafından yapılan araç filosundan oluşmaktadır. Eşya asansörü kiralama konusunda daha yaygın bir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışan evden eve nakliyat yapmaktayız. Ankara ve ilçelerinde dışarıdan gelen nakliye firmalarına geniş araç filosu içerisinde teknik donanımları en iyi durumda olan. Eşya asansörü kiralama işlemini gerçekleştirmektedir.

En Güvenli Eşya Sigortalama

  Eşya sigortalama işleminde ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulanırken eşyalar oluşabilecek bütün riskler göz önünde bulundurularak özellikle doğal afetler, trafik kazaları, terör ve buna benzer eşyalara zarar verebilecek unsurlar ön plana çıkarılarak eşya sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Bunun yanında nakliyat sözleşmeleri müşteri talepleri doğrultusunda tek tek maddelemekte ve taraflar arasında imza altına alınmaktadır.

  Nakliye sözleşmesinde belirtilmiş olan zaman aralığında gerçekleşmeyen her türlü faaliyet karşılığında tazminat ödemeyi firmamız kabul etmekte bunun yanında müşteri onayı alınması sırasında müşterilerin memnuniyetsizliği karşılığında ortaya çıkabilecek mağduriyetleri maddi olarak karşılanmaktadır.

  Evden eve nakliyat fiyatları ve Ankara Tunceli parça eşya taşıma fiyatları belirlenirken bütün bunlar göz önünde bulundurmakta ve en son müşteri onayı alınırken fiyat konusunda gerekli düşmeler yapılmaktadır.

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Bir yanıt yazın