Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Eşya Depolama Nakliyat sektöründe son zamanlarda ilgi çeken konulardan birisi de Eşya depolama hizmetidir.Eşya Depolama Hizmetleri  ev eşyanız ya da Ofis & Büro eşyalarınız için tercih edebilirsiniz. Saklanmasını istediğiniz her türlü eşyalarınız güvenli bir şekilde saklanacaktır. Uzman çalışanlarımız eşliğinde evinizden ya da ofisinizden alınacak ister tüm eşyanız isterseniz parça eşyanız uygun koşulların sağlanması için dizayn edilmiş olan depolarımıza getirilir. Özellikle sık taşınma ihtiyacı duyan kişilerin en büyük sorunu olan eşyanın da zarar görmemesi için belli bir noktada saklanması mümkün olacaktır. Depolama hizmeti eşyanın en uygun koşullarda saklanması için önemlidir.

Depolama hizmetinde önemli unsur depoda uygulanacak olan sistemdir. Bugün neredeyse pek çok nakliyat firması sıradan depolama hizmeti verirken bizler akıllı depo uygulaması sayesinde size sorusuz bir hizmet sağlayabiliriz. Akıllı depolarımızda eşyalarınız için her türlü konfor sağlanmıştır. Depo içerisindeki nem dengesinden tutun da içerisinin hijyenine varıncaya kadar hepsi dijital ortamdan takip edilir. Eşyaların listesi ile birlikte bir nüshası da size verilir ve sizde buradan teslim etmiş olduğunuz eşyalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Depolama hizmetinde karmaşa önemli bir konudur. Birçok eşyanın da aynı alanda olacağını düşünürseniz burada hizmetin bireyselleştirilmesi önemlidir. Firmamız depolama hizmetini bireysel hale getirmiş ve her ev ya da ofis eşyası için ayrı bölümler oluşturulmuştur. Bu hem eşyanın birbiri arasına karışmadan düzenini sağlayacak hem de olası güvenlik işlemlerine karşın daha etkili olacaktır. Bize teslim ettiğiniz eşyanız yalnızca size ait olan bölmede saklanır ve kilitlenir. Eşyanın kilidi ancak sizin olduğunuz ve eşyayı almak istediğiniz zaman açılır bu sayede eşyanıza başkaları tarafından görünmemesini sağlarız.

Bizim için tecrübe ve memnuniyet önemlidir. Birlikte çalıştığımız kalifiye elemanlarımız sayesinde % 100 memnuniyetinizi de artırırız. 

 

Eşya Depolamada Hizmet Kalitesi

Firma olarak kaliteyi her alanda size eksiksiz bir şekilde yansıtırız. Eşya taşımasından tutun da depolama hizmetine varıncaya kadar her şey en ince ayrıntısına göre planlanır ve oluşturulur. Firmamız ait olan araç filomuzda olası risklere karşı her türlü önlemler alınmış ve eşyanın büyüklüğüne göre de araç temini yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın