Ankara Kastamonu Nakliyat Fiyatları

Ankara Kars Arası Nakliyat Fiyatları
24/05/2018
Ankara Kayseri Arası Nakliyat Fiyatları
26/05/2018

Ankara Kastamonu Nakliyat Fiyatları

Ankara Kastamonu Nakliyat Fiyatları

 Evden eve nakliyat firması olarak Ankara Kastamonu Nakliyat Fiyatları kurumsal nitelikli, uzman, deneyimli ve tecrübeli bir ekip çalışması ile müşteri memnuniyeti sağlayan firma olma özelliğini taşımaktayız. Kaliteli hizmetlerimiz kesintisiz ve kusursuz Ankara Kastamonu arası nakliye ve eşya taşıma faaliyetlerine yansıyarak, siz değerli müşterilerimize güvenli bir şekilde taşınma imkanı sunmaktayız.

  Müşteri memnuniyetini görev kabul ederek müşteri analiz programlarından elde etmiş olduğumuz veriler doğrultusunda her gün yeniliğe açık bir şekilde çalışmalar sergilemeliyiz. Teknolojik destek ve ekiplerimiz sürekli araç filolarımızı kontrol altında tutmak da ve oluşabilecek hasarlar ve arızalara karşı gerekli önlemleri almaktadır. Bu sayede kesintisiz hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız, 7/24 Ankara ilçelerinde ve yurt genelinde evden eve nakliyat çalışmalarına devam ettirmektedir.

En Titiz Eşya Paketleyen Firmalar

  Eşya paketleme çalışmalarında ve Ankara Kastamonu şehirlerarası nakliyat çalışmalarında en titiz çalışmaları ortaya koyarak, ambalaj malzemelerini kaliteli ürünlerden seçmekteyiz. Mobilya ve diğer aksesuarları paketlerken köşe kısımlarına özel koruma malzemeleri yerleştirerek her türlü sarsıntı, çarpma ve baskı altında kalma ve hasar oluşumlarını engellemekteyiz.

  Eşyalar ev içerisinden çıkarılırken geniş pencereler veya balkon korkulukları kullanılarak sağlam bir asansör montajı yapılmakta ve araçlara yükleme ve boşaltma sırasında her türlü olumsuz durum ortadan kaldırılmaktadır. Böylelikle bina asansörleri, bina merdiven boşlukları kullanılmadan bina sakinleri rahatsız edilmeden eşyalar araçlara en kısa sürede yüklenmekte ve boşaltılmaktadır.

Ankara Kastamonu Nakliyat FiyatlarıYaygın Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  Mobilyaların sökülmesi, elektriklerin sökülmesi, beyaz eşyaların demontaj işlemleri, Elektronik eşyaların kurumları titizlikle yapılmakta, bu konuda deneyimli ustalar kullanılmaktadır. Ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı nakliye sözleşmelerinde tek tek maddelerle hasar durum raporları oluşturulmaktadır. Özellikle ofis taşımacılığında elektronik cihazların yerinden sökülmesi ve kurulumda. Elektronik teknisyenleri kullanılmakta ve bu konuda hassas ve titiz çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Evden eve nakliyat çalışmalarında sadece ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı ile sınırlı kalmayan faaliyetlerimiz; Ankara Kastamonu arası parça eşya taşıma, okul ve dershane taşımacılığı, fabrika eşyası taşımacılığı, villa taşımacılığı, rezidans taşımacılığı, Çiftlik taşımacılığı gibi diğer alanlarda bulunan eşyaların da güvenle taşınması sağlanmaktadır.

  Firmamız gün geçtikçe faaliyet alanını genişletmek de ambar ve eşya depolama hizmetlerinde de güvenli hizmetler sunmaktadır. Özellikle kullanmış olduğumuz depo ve ambarlar yurt genelinde belirli noktalara kurulmuş her noktaya. En hızlı şekilde eşya ulaştırmayı sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. Bu alanlarda hizmet veren forklift operatörleri, makaslı platform operatörleri, İstifleme elemanları özel seçilmiş personellerinden oluşmaktadır. Bütün personellerimiz sigortalı, iş ve işçi güvenliği konusunda bilinçlendirilmiş kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca OSGB firmaları tarafından desteklenmektedir.

Please Enter Your Facebook App ID. Required for FB Comments. Click here for FB Comments Settings page

Bir yanıt yazın